Dekorativní stěrky

Dekorativní stěrky

Materiál označovaný jako stěrka se dříve používal hlavně k opravám nebo technickým vylepšením interiéru. Když vám však dnes designér nebo architekt nabídne stěrku, často bude mít na mysli její dekorativní funkci. Nejvíce je k vidění na stěnách a podlahách, ale používá se i na schodiště, krby nebo třeba do koupelny. Použití stěrek Oikos Paint nesmí chybět v žádném interiéru, který chce dýchat luxusem, designem a prestiží.

Jaké stěrky nabízíme

Travertino Romano

Typ stěrky Travertino Romano, jak již název předpovídá, připomíná architekturu starověkého Říma. Vybrat si můžete ze široké škály barev a tak může Váš interiér či exteriér připomínat třeba pískovcové skály či tmavé lávové kameny.

Hedvábné sametové tapety

Od starověkého Říma se posuneme do doby Renesance, kdy byly módní sametové tapety. Stěrka Ottocento Oikos se přesně tuto dobu inspiruje. Nátěr obsahuje pryskyřici s metalickými pigmenty, která odráží paprsky světla.

Mramorové stěny se zlatem

Spojení zlata a mramoru u stěrky Aureum Oikos je jedním z nejpovedenějších odstínů firmy Oikos. Tento typ benátského štuku vytváří neuvěřitelné odlesky a efekty, které se stanou předností každého pokoje.

Sametový vzhled

Sametové stěny rozzáří každý pokoj. Výborně odráží světlo a v počítání všech odstínů se ztratíte. Je to pastva pro oči. Stěrka Encanto Oikos je založena na vodní bázi a její metalické odlesky dodávají iluzi sametové stěny.

Rezivějící plech

Možná vám nezní tento název úplně líbivě, nicméně nenechte se odradit. Stěrka Antico Ferro je sice lehce industirální. Věřte ale, že v kombinaci s černou či zlatou vytváří dojem velmi honosného pokoje.

Mramorový vzhled

Stěrka Raffaello Decor Stuco vás dostane svou perfektní imitací mramoru, které se jinak říká i benátský štuk. Takto vymalovaný pokoj přidá na jeho důležitosti, výjimečnosti a honosnosti.

Perleťový vzhled

Tento nátěr dodá mramorovému povrchu nádech perleti. Celé vymalované stěně přidá na atraktivitě. Tato kombinace je jednoduše nádherná a proto patří stěrka Raffaello Madreperlato Oikos k těm oblíbeným.

Patinované omítky

Jeden z nátěrů, které je možné použít jak ve venkovních, tak i vnitřních prostorách. Stěrka Veldecor Oikos zaručí efekt vymývaných patinovaných omítek, který vypadá nádherně.

Textilní vzhled

Drapérie jsou neprůhledné záclony či dekorativní závěsy. Kreos Drapé Oikos se snaží docílit iluze, že přesně tyto drapérie jsou zavěšeny na stěně. Stěrka může být v matném i lesklém provedení dle vašich preferencí.

Ceník dekorativních stěrek

Cena je individuální u každého klienta. Cena se odvíjí dle velikosti prostoru a také předešlé barvě. Přemalovat tmavé barvy na světlé je zpravidla složitější něž malovat tmavé na světlé, či světlé na světlé. Zavolejte nám a my vám sdělíme orientační cenu. Konečnou cenu za naší práci vám nejsme schopni sdělit dříve než uvidíme prostory a objekty k výmalbě či nátěrům.